Rešenja po članu 141 i 142 Zakona o planiranju i izgradnji
DokumentDatum objavljivanja
Jeka Drača preuzmite ( .pdf )09.03.2015.
Dalibor Božić preuzmite ( .pdf )16.03.2015.
Gradimir Smiljković preuzmite ( .pdf )26.03.2015.
Ana Dani preuzmite ( .pdf )01.04.2015.
Pavle Marinković preuzmite ( .pdf )01.04.2015.
Rada Slamarski preuzmite ( .pdf )03.04.2015.
Predrag Tipsarević preuzmite ( .pdf )08.04.2015
Ljiljana Narančić preuzmite ( .pdf )17.04.2015.
Milena Dimitrijević preuzmite ( .pdf )21.04.2015.
Sudar Slobodan preuzmite ( .pdf )28.04.2015.
Pitik Nikolaje preuzmite ( .pdf )13.05.2015
JP VAROš Vaska Pope preuzmite12.06.2015.
Jelena Stojanović preuzmite ( .pdf )30.06.2015.
Mariora Dragodan preuzmite ( .pdf )02.07.2015.
EnergoBalkan beograd preuzmite ( .pdf )14.07.2015.
Julijan Balan preuzmite ( .pdf )30.07.2015.
„OFFICINA GAME EAST“ doo Vršac preuzmite ( .pdf )05.08.2015.
Uniks plus doo vršac preuzmite05.08.2015.
MZ ZAGAJICA preuzmite ( .pdf )06.08.2015.
Zvonko Tasić preuzmite ( .pdf )20.10.2015.
Ivana Radak preuzmite ( .pdf )04.12.2015.
RužicA Radukić Moravčević i MargeritA Radukić Stanković Banjeglav preuzmite ( .pdf )29.12.2015.


Zaključci o odbacivanju

DokumentDatum objavljivanja
Energobalkan Beograd preuzmite ( .pdf )09.03.2015.
Đurica Draškić preuzmite ( .pdf )26.03.2015.
Rada Slamarski preuzmite ( .pdf )30.03.2015.
Unix plus Vršac preuzmite ( .pdf )16.07.2015.
Officina game East Vršac preuzmite ( .pdf )27.07.2015.
Caran doo Lokve lamela 1 preuzmite ( .pdf )31.07.2015.
Caran doo Lokve lamela 2 preuzmite ( .pdf )31.07.2015.
  • komasacijaLAT.jpg
  • informator
  • banner_prenos
  • E uprava
  • Registracija stambenih zajednica
  • Registracija stambenih zajednica
  • Objedinjena procedura
  • FFS
  • banner_Uvid
  • LAP